sobota, 22 października 2011

O czym śnią koty?

Co symbolizuje kot we śnie?

Cytuję za internetowym sennikiem:
"Kot jest jednym z najinteligentniejszych stworzeń dlatego sen o kocie symbolizuje jednak nie tyle mądrość co spryt, chytrość, niezależność i skłonność do chodzenia własnymi drogami.

Sen o kocie mają zazwyczaj osoby pragnące własnej niezależności jednak z jakichś względów tej niezależności nie posiadające. Kot we śnie występuje u osób czujących się obarczonych relacją z partnerem lub partnerką. Koty we śnie są też domeną osób nie czujących się komfortowo w życiu zawodowym, sprzyjają poczuciu dziwnego "zniewolenia" bądź też "skrępowania" zobowiązaniami podjętymi w przeszłości. Takie osoby często marzą o uwolnieniu się ze wszystkich relacji z innymi osobami - zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Kot we śnie jest również symbolem chciwości oraz przebiegłości w prowadzonych interesach. Często pojawia się w snach u ludzi (szczególnie mężczyzn) nastawionych na materialistyczne osiągnięcia. Takie osoby o wiele mniej uwagi poświęcają swojemu życiu osobistemu bądź też uczuciowemu.

Sny o kocie pojawiające się u takich ludzi są symbolem pragnienia posiadania jak największej ilości pieniędzy oraz zawodowego prestiżu."

A o czym śnią koty?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...